AK Parti Ortahisar Belediye Meclis Üyesi Mimar Hatice Öztürk ve işadamı eşi Hasan Öztürk AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süley
Soylu’ya yeni görevinde başarı dilemek için bu ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Öztürk, "Soylu’nun AK Parti çatısı altında aldığı bu önemli sorumluluğu fazlasıyla yerine getireceğinden eminiz" diye konuştu. Öztürk çiftinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Soylu ise, AK Parti teşkilatları ile bütün Trabzon halkına ve dostlarına selamlarını iletti.