Trabzon Artvinliler Derneği tarafından her yıl düzenlenen Artvinliler Kültür ve Dayanışma Günü bu yıl da geniş bir katılımla Nezih Bahçede gerçekleşt
Geceye davet edilen CHP Ortahisar Belediye Başkan adayı Nazım Özcan, Trabzon ile Artvinlilerin artık etle tırnak gibi olduğunu vurgulayarak, "Ülkemizin eğitim alanında, kültür alanında gelişmiş olan güzel illerinin başında Artvin gelir. Artık Artvinlileri biz Trabzonlular bir kardeş, bir hemşehri olarak görüyoruz. Sevinçte, kederde hep birlikteyiz" ifadelerini kullandı.