AK Parti Ortahisar Belediye Başkan adayı Genç, Trabzonu 2023te Türkiyenin ilk 10 ili arasına yükseltmeyi hedeflediklerini söyledi.
AK Parti Ortahisar Belediye Başkan adayı Av. Ahmet Metin Genç, "Halka hizmet, Hakka hizmettir" düsturu ile hareket edeceklerini belirterek, "Ortahisarımıza yakışan en doğru ve en iyi hizmetleri üreterek, hayatın önündeki tüm engelleri ortadan kaldıracağız. Birçok projemiz var. Ortahisarı sokak sokak bilen bir kardeşiniz olarak, burayı modern ve yaşanabilir bir sahil kenti yapacağız. Hesap soran değil, hesap veren adil ve şeffaf bir yönetim anlayışımız olacak. Örnek alan değil, örnek alınan bir Ortahisar için çalışacağız. Ortahisarda fakir, aç ve açıkta insan kalmayıncaya kadar çalışacağız. Kimsesiz çocuklar, yaşlılar ve kadınlarımızın en emin sığınağı olacağız. Hedeflerimiz Ortahisar ile birlikte ilimiz Trabzonu 2023 yılında Türkiyenin ilk 10 ili arasına yükseltmektir" diye konuştu.