Trabzon MHP'de Hüseyin Örs ve Osman Abanoz, "Şehrin kalkınması için varız" mesajı verdiler.
MHP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Örs, Ortahisar Belediye Başkan adayı Osman Abanoz, seçim çalışmaları kapsamında Trabzon Gümüşhaneliler Derneğini ziyaret ettiler. Örs, "Bizler sizlerle iç içe, kardeşçe bu şehrin kalkınmasını sağlayıp, mutluluğu da hep birlikte yaşayacağız. Biz bu şehrin kalkınması için varız" ifadelerini kullandı.
ORTAK DEĞERLER
Abanoz ise, "Gümüşhaneli olan Ayşe Kabadayıyı meclis üyesi adayı seçilebileceği yerden aday gösterdik. Biz kazanırsak Ayşe hanımdan hem imar hem de kadınları temsil yönünden, tecrübesinden yararlanacağız. Trabzon tarihinde ilk kez kadın başkan yardımcısı olacak. 29 yıllık belediyecilik tecrübemizle hak ve adalet çerçevesinde hizmet vermeye çalışacağız" dedi.