AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş, gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.
Altunbaş, "Çalışmaktan haz alan insanlarız. Boş bir anımız bile olmuyor. Halimizden hiçbir zaman şikayetçi olmadık, aksine yapmış olduğumuz işlerin her saniyesinden ayrı bir keyif aldık. Mağduriyeti olan her vatandaşımızın imdadına, yine teşkilatlarımızla birlikte yetiştik. Vatandaşlarımızı, partimizin her bir bireyi ile kol kola girerek ziyaret ettik. Nerede bir aksaklık gördüysek takibini bizzat yaptık" dedi. Trabzon’a yapılan hizmetlerin sonunun gelmeyeceğini ifade eden Altunbaş, AK Parti iktidarında yatırımların dur durak bilmeden devam edeceğini belirterek sözlerine son verdi.