Nazım Özcan, Mağmat Boğazı, Gürbulak, Fatih, Doğançay, Yeşilova mahallelerinde halkla buluştu.
CHP Ortahisar Belediye Başkan adayı Nazım Özcan, Mağmat Boğazı, Gürbulak, Fatih, Doğançay, Yeşilova mahallelerinde halkla buluştu. Özcan, büyük ilgiyle karşılandı. Trabzonun daha samimi bir yönetime ihtiyacı olduğunu ifade eden Özcan, "Trabzonu her yönüyle; zenginiyle, fakiriyle, engellisiyle her zaman kucaklayacağız. Trabzon Belediyesinin şu an yaptığı yardımlar kesinlikle ve kesinlikle kesilmeyecek. Daha kapsamlı araştırmalar ile kimin neye ihtiyacı varsa halkımız bize gelmeden biz onlara gideceğiz. Yardımlarımız artarak devam edecek. Halkımız açken biz tok gezemeyiz" dedi.