AK Parti Vakfıkebir İlçe Kadın Kolları tarafından bayram münasebetiyle yapılan köy ziyaretlerinde hasta ve yardıma muhtaç aileler ziyaret edilerek hed
Muhammet TAŞ
AK Parti Vakfıkebir İlçe Kadın Kolları tarafından bayram münasebetiyle yapılan köy ziyaretlerinde hasta ve yardıma muhtaç aileler ziyaret edilerek hediyelerle sevindirildi. Ziyaretlere İlçe Kadın Kolları Başkanı Havva Kahveci, İl Kadın Kolları Başkanı Havva Gümüş, İl Yönetim Kurulu Üyesi Nurcan Bilinmiş ve Vakfıkebir Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Şafak katıldı. Gümüş, "Çevre ve Şehircilik Bakanımız Erdoğan Bayraktarın talimatlarıyla ihtiyaç sahibi, yaşlı ve hasta ailelerine ziyaretler yapıyoruz ve ailelerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek sayın bakanımıza bildiriyoruz" dedi.