AK Partiden Yomra Belediyesi için aday adaylığını açıklayan Eyüp Ergan, iddialı olduğunu ifade etti.
Yomra Belediye Başkanlığı için AK Partiden aday adaylığını açıklayan Eyüp Ergan, Tek-Art Medya Grubu Yayınlar Koordinatörü Halil Şanlıyı ziyaret etti. Tek-Art Holdingin Trabzondaki binasında gerçekleşen görüşmede Ergan iddialı konuştu. Ergan, "Her şey Yomra için. Fazla oy alarak hizmet edeceğime inanıyorum. Hem partim hem de Yomra için hayırlı olacağını düşündüğümden dolayı aday oldum" ifadelerine yer verdi.