AK Parti Yomra Belediye Başkan aday adayı Ayyıldız, Yomra'da seçim yarışına hazır olduğunu bildirdi.
Trabzon Büyükşehirden sonra, adayların açıklanması biraz geciken ilçelerde aday adayları kadar, partililer ve vatandaşlar da Ankaradan gelecek haberi bekliyor. Merakla beklenen ilçelerden Yomranın önde görünen ve sürecinin uzamasına karşın motivasyonunu kaybetmeden çalışan adaylardan biri olan Dündar Ayyıldız, "Yomradaki yarışa hazırız. Anket sonuçları ve önceki seçimlerin analizi seçimi AK Partinin adayının kazanacağını gösteriyor. Bizim amacımız ise AK Partinin Yomra genelindeki oy oranını en yüksek seviyeye çıkarmak. Bunu da başaracağıma yürekten inanıyorum" dedi.