Bayburtta öyle bir uygulamaya imza atıldıki, Aydıntepe Belediyesinde ne duvar kaldı ne de kapı!
Belediye Başkanı Eraslan, hem vatandaş hemde çalışanlar rahatladı, derken ortaya şeffaf bir belediye çıktı.
LAF DEĞİL İCRAAT!
Siyasilerin kapımız vartandaşa sonuna kadar açık söylemi Bayburt ta lafta kalmadı. Aydıntepe Belediyesinde öyle bir uygulama yapıldı ki belediye binasında ne duvar kaldı ne de kapı! Aydıntepe Belediyesinde vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek ve şeffaf bir ortam oluşturmak amacıyla hizmet binasındaki kapıları kaldırarak, odaların duvarlar yıkıldı.
HERKES OHH ÇEKTİ
"Vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek ve şeffaf bir ortam oluşturmak amacıyla hizmet binamızdaki kapıları kaldırarak odaların duvarlarını yıktık" diyen Aydıntepe Belediye Başkanı Orhan Eraslan, "şeffaf belediye" uygulamasıyla hem çalışanların hem de vatandaşların psikolojik olarak rahatladığını dile getirdi.