Trabzon kent merkezinde uçucu madde bağımlısı bir vatandaşın yaptıkları görenlere pes dedirtti.
Adem YILMAZ
Kent merkezinde uçucu madde bağımlısı bir vatandaşın yaptıkları pes dedirtti. Şehrin en işlek merkezinde bulunan Meydan Parkında elindeki bali dolu poşetle çimlerin üzerinde yarı baygın halde yatan bir şahıs gelip geçen vatandaşların gözleri önünde bali çekmeye devam etti. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri şahsı parktan kaldırıp oradan uzaklaştırdı. Elindeki bali dolu poşetle vatandaşların arasına karışan 35 yaşındaki Denizlili Mehmet K'nın ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü.
TURİSTE DERGİ SATTI
Bir taraftan ayakta durmaya çalışan Mehmet K, diğer taraftan elindeki dergilerden İranlı bir turiste satmaya çalıştı. Bir ara Gazipaşa Caddesi'ne yönelen Mehmet K, daha sonra Atatürk Alanına geri döndü. Bilinci yarı kapalı halde ayakta güçlükle duran şahıstan tedirgin olduğu görülen vatandaşlar ise yollarını değiştirmeyi tercih etti. Parkın içindeki süs havuzlarına gelen uçucu madde bağımlısı, herkesi şoke etti. Pantolonunun kemerini çözerek parkın içinde çiş yapmaya başlayan Mehmet K'nın durumu vatandaşın da sabrını zorladı. Polis ekipleri ikinci kez olay yerine gelerek şahsı karakola götürdü.