Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Dr. Abdullah Cantürk, Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine atanırken
Başhekim Cantürk, "Bu güne kadar beraber çalıştığım tüm mesai arkadaşlarıma gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Çok duygulu anlar yaşıyorum. Bizler burada tam bir aile fotoğrafı oluşturduk. Benden sonra buraya gelecek olan arkadaşımın da mutlaka çok iyi hizmetler vereceğinden hiç şüphem yok" dedi. Başhekim Cantürkün mesai arkadaşları ise "Başhekimimiz biz personele olduğu gibi bütün hastalarımızı her sabah ziyaret ederek durumlarını sorardı. Atandığı yerdeki personelin çok şanslı olduğunu özellikle belirtmek isteriz" ifadelerini kullandılar. Yavuz Selim Kemik Hastalıkları Hastanesine atanan Op. Dr. Hasan Bostancı ise dün itibariyle görevine başladı.