AK Parti iktidarının icraatlarını eleştiren iki arkadaşa M.Y.'nin sözlü müdahalesi kavgaya dönüştü.
Adem Yılmaz
AK Parti iktidarının icraatlarını eleştiren iki arkadaşa yan bankta oturan M.Ynin sözlü müdahalesi kavgaya dönüştü. Oruçlu iken birbirlerine hakaret eden şahıslara önceleri anlam veremeyen çevredeki vatandaşlar daha sonra olayın ciddiyetini anlayıp kavgaya müdahale etti. Olay yerinden uzaklaştırılan şahısların ifadeleri ise partizanlığı gözler önüne serdi.
Bankta oturan ve kimliklerini vermeyen iki arkadaştan biri, "Ayakkabılarımızı boyattığımız sırada siyasetten, ekonomiden bahsediyorduk. Arkadaşım, Başbakan Recep Tayyip Erdoğanın icraatlarını eleştiriyordu. Yan taraftaki bankta oturan tanımadığımız bir şahıs sözlü olarak bize müdahale etti. Bu sırada Cennete en son gidecek kişi başbakandır sözü üzerine üzerimize saldırmaya kalktı. Ben 30 yıl Avrupada yaşadım. Avrupa gördüm. Bizim seninle işimiz yok dedim. Bana s.. git Avrupada yaşa cevabını verdi. Üzerimize saldırdı" dedi.
OY VERDİM SALDIRAMAZSINIZ
AK Partili olduğunu ve Çağlayanda oturduğunu ifade eden M.Y. ise "Parkta otururken Başbakan Recep Tayyip Erdoğanı eleştiriyorlardı. Cennete en son girecek kişi Başbakan Erdoğandır dediler. Ben de buna itiraz ettim. Madem Avrupa görmüşler, gitsinler Avrupada yaşasınlar. Bu ülkede ne işleri var? Benim oy verdiğim partiye, şahsa öyle saldıramazlar. Beğenmiyorsanız sandığa gider oy vermezsiniz dedim. S... gitsin Avrupada yaşasınlar" dedi.