Samsunun Çarşamba ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3ü ağır 6 kişi yaralandı.
Samsunun Çarşamba ilçesinde bir düğüne katılmak için gelen aile düğün dönüşü kaza yaptı. Kaza, Çarşambanın Namazlı mevkisinde Davut Bilginin (65) kullandığı 55 GM 491 plakalı otomobil yola çıkmak isterken, hızla gelen Nugzar Amaglobeli (42) yönetimindeki Gürcistan KA 678 plakalı TIRın çarpması sonucu meydana geldi.
Kazada otomobilin içinde bulunan Davut Bilgin, Hanife Bilgin(42), Beyza Kılıç(8), Fatma Kılıç(35), Serap Kılıç(13) ve Ayşe Kılıç(64) yaralanarak Çarşamba Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralılardan durumu ağır olan Hanife Bilgin, Fatma Kılıç ve Ayşe Kılıç, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.