Trabzon PTT Müdürlüğünden emekli olan 9 personel için veda yemeği düzenlendi.
Trabzon Merkez PTT Müdürlüğünden emekli olan 9 personel için Park Restaurantta veda yemeği düzenlendi. Merkez müdür vekili Mehmet Bal ve PTT çalışanlarından Fatma Keleş, Gökşen Taflan ve büro servisinin organize ettiği geceye PTTnin Merkez ve tüm şubeleri ile PİM Müdürlüğünde çalışan toplam 90 kişi katıldı. 9 emekli personelden Necati ve Haydar Aydın mazeretleri nedeniyle katılamadıkları gecede diğer 7 personele plaket takdim edildi.
Yemekte bir konuşma yapan merkez müdür vekili Mehmet Bal tempolu ve stresli çalışma ortamından bir nebze olsun uzaklaşmak adına iyi düşünülmüş bir organizasyonda bulunmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirtti. Ardından emekli olan personeller Faruk Göksal, Ayşe Eyüboğlu, Sevim Gör, Beytullah Erdem, Üzeyir Gaydan, İhsan Memiş ve Yılmaz Eraya kuruma yapmış oldukları hizmetlerin anısına birer plaket takdim edildi.