Trabzonda Kuran Kursu Mahallesinin, aynı zamanda Hüseyin Avni Aker tribünlerinin en sevilen taraftar çiftlerinden olan Alaattin-Necla Durmuş çiftin
Söğütlü Remzi Düğün Salonunda kıyılan nikahta genç çiftin şahitliklerini gelinin müzisyen ve öğretmen ağabeyi Barış Durmuş ile damadın teyzesi, basın çalışanlarından Kader Topçu yaptı. "Bir ömür mutluluğa EVET" sloganıyla yola çıkan genç çifti bu mutlu günlerinde yakın dostları ve arkadaşları da yalnız bırakmadı.
Trabzonspor başta olmak üzere birçok profesyonel takımda forma giyen ve amatör ligin köklü kulüplerinden Gençlerbirliğinde de antrenörlük yapan Hücum Aksu ile, Trabzonsporun özellikle iç saha maçlarını hiç kaçırmayan, yağmur çamur demeden tribünlerdeki yerini alan Alaattin-Necla Durmuşun mutlulukları yüzlerinden okunuyordu.