AK Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatı toplantısında konuşan Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, ilçede ekonomiye ivme kazandırmak için çalışacak
AK Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatının Haziran ayı Danışma Meclisi toplantısı gerçekleştirildi. Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, ilçede ekonomik canlılığın artması için tüm güçleriyle çalışacaklarını söyledi. Bıçakçıoğlu, "Önümüzdeki ay içerisinde yeni iş makineleri, kamyonlar alacağız. Muhtar geliyor kamyon istiyor. Kamyon almamız lazım. Muhtar arkadaşlarımızın biraz sabırlı olmaları gerekir" dedi.
ARAZİ SORUNU
Bıçakçıoğlu, şöyle devam etti: "Ayrıca iş makinelerimiz şahsi işe ücreti dahilinde gider, kamu işi yapacak iş makinelerinden para almıyorum. Bizim en büyük sıkıntımız kamu arazimiz. Bugün Beşikdüzüne bir hastane yapmak istesek, imar planlarımızda hastane alanları ayrılmamış, spor alanları, çocuk oyun alanları ayrılmamış. Biz bu alanları yapmanın gayreti içerisindeyiz. Bu yatırımların Beşikdüzüne gelebilmesi için bu tür alanları imar planlarına koymalıyız."
Muhammet TAŞ