Trabzon Ticaret Sanayi Odası 14. meslek komitesi meclis üyesi Ali Uzunalioğlu, yapılan TTSO seçimleri ve sonuçları ile ilgili açıklama yaptı.
Uzunalioğlu, Meclis Başkanı Ulusoyun bundan önceki üç dönemde de son defa diyerek meclis başkanlığı için oy istediğini belirterek, "Sayın Ulusoy şahsı ve ailesi ülkemizde ve Trabzonda yaptıkları ile ticari ve sosyal hayatımıza takdire şayan katkılarda bulunmuşlardır. Kattıkları için şahsım adına şükran duyuyorum. Odamızın ve üyelerinin bu duygular etkisinde kalarak bundan önceki dönemlerde de son defa diyerek oy isteyen Ali Osman Ulusoya ahd-e vefa duyguları ile kadirşinaslık göstererek kendisine oy verdiklerini düşünüyordum, yanıldım" dedi.