Trabzonda, bir rampayı çıkamadığı için geriye doğru gelmeye çalışan kamyon bir evin önüne devrildi.
Kaza, Trabzonun Çukurçayır beldesi Kaymaklı Mahallesinde meydana geldi. 61 K 0845 plakalı nakliye kamyonunun sürücüsü Ayhan Akçelik, rampa yolu çıkamayınca geriye gelmeye başladı. Akçelik'in kontrolünden çıkan kamyon bir evin önünde devrildi. Kazada, sürücü Akçelik ile kamyon kasasındaki Savaşkan Köroğlu (32), Melih Oğul (29), Güngör Başar (28), Bayram Bekar (30) ve Mehmet Ulusoy (23) yaralanarak Trabzonda çeşitli hastanelere kaldırıldı.