Trabzon Belediyesinin düzenlediği, Trabzon Valiliği, Karadeniz Teknik Üniversitesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Akoluk Basın Yayın Tanıtım'ın destek
14-24 Şubat tarihleri arasında "Trabzon'da Kitap Zamanı" parolasıyla düzenlenen 50 yayın evi ve 48 yazarın katıldığı fuarı 100 bin'in üzerinde kitapsever ziyaret etti. Birçok ünlü yazarın okuyucusuyla buluştuğu fuarda düzenlen söyleşi ve imza günleri ile ziyaretçiler unutulmaz anlar yaşadı.