Trabzon Maçkalılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin geleneksel yemeği coşkuya sahne oldu. Gecede, CHPli aday Canalioğlu da horona durdu.
Trabzon Maçkalılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin geleneksel yemeği bu yıl anlamlı bir günde 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Saylamlar Otelde yapıldı. Yemeğe katılan tüm bayanlara salon girişinde dernek yönetimi tarafından kırmızı gül verilirken, siyasiler de gövde gösterisi yaptı. Burada konuşan Maçka Kaymakamı Alper Balcı, herkesten destek beklediğini belirtti. Balcı, Ankarada çok yoğun Maçka dernekleri gördüğünü ve bunların bir federasyon çatısı altında birleşmesi gerektiğini söyledi. Gecenin sonunda dernek başkanı İsmet Gazioğlu tarafından yöneticiler Lütfiye Arslan, Ayşe Sula Köseoğlu, Ümran Kazan ve Müjgan Ünala birer plaket verildi.