Trabzonda 30 Martta yüzlerce muhtar adayının yarıştığı mahallelerde muhtarlık seçimlerini kazananlar bugün mazbatalarını aldı.
30 Mart yerel seçimlerinin galibi olan belediye başkanları ve meclis üyelerinin ardından Trabzondaki mahalle muhtarları da bir bir mazbatalarını almaya başladı. Bugün Trabzondaki 84 mahalle muhtarı 2. İlçe Seçim kurulu Hakimi Mazlum Kurtoğlunun elinden mazbatalarını alarak resmen göreve başlamış oldular. Bugün itibariyle resmen mahallelerinde göreve başlayacak olan muhtarların mazbatalarını veren Hakim Mazlum Kurtoğlu Yeni göreviniz hayırlı olsun. Allah mahçup etmesin. Hepinize yeni görevlerinizde başarılar diliyorum dedi.