Karadeniz Gazetesi, Karadeniz Postası, TVEM, Zigana Radyo ve Zigana TVnin Ordu bürosu açıldı.
MUHTEŞEM AÇILIŞ
Karadeniz gazetesi, Karadeniz Postası, TVEM, Zigana Radyo ve Zigana TVnin Ordu bürosu muhteşem bir açılışla hizmete girdi. Ordu Vali Yardımcısı Bekir Atmaca, Ordu Emniyet Müdürü Hakan Kırmancı, Ordu Baro Başkanı Oktay Çanak, Ordu Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Hasan Öztürk, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hüseyin Öztürk ile birlikte Tek-Art Medya Genel Müdürü Necmi Perekli, TekArt Medya Grubu Danışmanı Yaşar Çakmakla birlikte kurdele keserek açılışı gerçekleştirdi.
ORDU ADINA TEŞEKKÜR
Açılışta konuşan Vali Yardımcısı Bekir Atmaca, Tekat-Medyanın bölgede yaptığı yatırımla medyanın öncü kuruluşu olduğunu belirterek, Karadeniz ve gazetesi bölgemizin en büyük gazetesi. Bir de kardeş gazetesi, Karadeniz Postası gazetesi var. Rizede, Giresunda olduğu gibi ilimizde de açtıkları temsilcilikten dolayı başta Mehmet Ali Yılmaz Beye olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Bölgemiz haberimizin gazetede daha çok yer alacağı için mutluluk duyuyoruz ifadelerini kullandı. Tek-Art Medya Genel Müdürü Necmi Perekli ve TekArt Medya Grubu Danışmanı Yaşar Çakmak açılışa gösterilen yoğun ilginin mutluluk verici olduğunu belirterek, katılımcılara teşekkür ettiler.
İLGİ BÜYÜKTÜ
Muhteşem açılışta konukları Tek Art Medya Genel Müdürü Necmi Perekli, Ordu il temsilcimiz Osman Çakmak tek tek karşılayarak ilgilendiler. Tekart-Medyanın Ordu bürosu açılışında MHP eski milletvekili Cemal Enginyurt ,MHP Altınordu ilçe Başkanı Murat Kaçak, CHP il Başkanı Osman Göngür, Ordu Medicalpark Hastenesi Genel Müdürü Murat Kalafat, Ordulu işadamlarımızdan Levent Karlıbel, Ergin Karlıbel Cem Şenocak, Adnan Enginyurt, Altaş Yağı Sanayi ortaklarından Süleyman Altaş, Ordulu işadamları Temel Şenyurt, Selçuk Şenyurt, Murat Çebi, Ali Çebi, Adem Güney, Kubilay Kara, Chp eski Yönetim Kurulu Üyeleri Yaşar Temiz, Necati Kara, Sendikacı Nihat Şensoy, Yedaş eski Müdürü Halil Mermer Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen, Orduspor Asbaşkanı Murat Gürsoy, Çevik Kuvvet Müdürü Özler Özer, Ort Televziyonu Yönetim Kurulu Üyesi Durmuş Karaağaç, Adnan Alparslan, Güven Topkaya, CHP Altınordu aday adayı Şener Öztürk, Halit Çelebi,Aytekin Öztürk, Erdem Akbulut, Ort Tv Yön. Kurulu üyesi Durmuş Karaağaç, Atlaş Tv ve Kanal 52 çalışanları da katıldı.