SON DAKİKA

Haber > Rize > Rize - Artvin Havalimanı için yolcu garantisi mi verildi?

Rize - Artvin Havalimanı için yolcu garantisi mi verildi?

16 Mayıs 2022 Pazartesi - 09:29

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Rize Artvin Havalimanı'nın yıllık 3 milyon yolcu garantili açıldığı iddiasına yanıt verdi.

Karaismailoğlu, "Rize Artvin Havalimanı'nda yolcu garantisi yoktur. Sizleri yalanlarınızla baş başa bırakıyoruz. Sizin veliniz kim" açıklamasında bulundu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Rize Artvin Havalimanı’nda yolcu garantisi yoktur" dedi.

Karaismailoğlu, "İleri mühendislik teknolojileri kullanılarak Türk mühendis ve çalışanları tarafından inşa edilen dünyadaki sayılı yapılardan biridir. Sizleri yalanlarınızla baş başa bırakıyoruz. Sizin veliniz kim" ifadelerini kullandı.

Beğendim
0
Sevdim
2
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Cevdet
1 ay önce
ne Tuhaf bir Ülkeyiz , Ekmek almaya Parasi bile olmayan , izin icin Dünyanin hic bir yerine gidecek gücü olmayan , ev kirasina bile zorlanan halk ve Karadeniz de sanayisi olmayan bir Ülkeyiz ama 100 km ye bir hava alani yapmazk ne kadar Akil isi yoksa yine birilerinin cepi icin yapilan bir Proje mi..
Bilal Bilgin
1 ay önce
Yine aynı terane! Memleket için çivi çakın çivi!
61-İYİ PARTİLİ
1 ay önce
FENERBAHÇE KONGRE ÜYESİ RTE VE SOYLUYA söyle kongre üyesi oldukları fbden hakkımız olan 2011 kupasını versin. tamam mı madem ts bayrağı koyuyorsun bilal denen aktrol... MEMLEKETE ÇİVİ ÇAKILMALI ama devletin kasasını zarara uğratarak değil yani 5 li mütahite peşkeşle değil...

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap