AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal: "Rize'nin marka şehir olması için sivil toplum kuruluşları elbirliği yapmalı"
AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Rize Serbest Muhasebeciler odasında sivil toplum kuruluşlarıyla gerçekleşen toplantıda konuşan Karal, Rize'de önemli ve büyük çalışmaların yapıldığını ifade etti.
Karal, Rize'de yapılanma ve hizmet adına gelinen noktanın ortada olduğunu belirterek, "Devam eden projelerden başta Ovit Tüneli ve Güney Çevre Yolu projeleri olmak üzere büyük çalışmaların yanında şehrin iç yapılanması ve bölgemizin üretimi konusunda önemli adımlar atıyoruz" dedi.
Karal, "Şehrimizde yapımı planlanan projeler konusunda Rize'deki sivil toplum kuruluşlarımızdan hükümet olarak birlik ve beraberlik bekliyoruz. Şehrimizin bekası adına elbirliğiyle çalışmalarımızı sürdürmemiz gerekiyor ifadelerini kullandı.