Samsun'da bir apartmanın kalorifer bacasındaki yangın korku ve paniğe sebep oldu.
Olay, İlkadım ilçesi Hürriyet Mahallesi 100. Yıl Bulvarı'nda bulunan 7 katlı bir apartmanın kalorifer bacasında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kalorifer bacasının tutuşması üzerine çıkan yangın, itfaiye ve polise haber verildi. Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri yangına müdahale ederek kontrol altına alıp söndürdü.