AK Partiden Ortahisar Belediye Başkan aday adaylığını ilan eden Ali Haydar Usta, Trabzon Şoförler Odası yönetimini ziyaretinde, birlik beraberlik vur
AK Parti Ortahisar Belediye Başkan aday adayı Ali Haydar Usta, Trabzon Şoförler Odası Başkanı Turan Altuntaş ve yönetimini ziyaret ederek, adaylığı ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Usta, Trabzonda hem Büyükşehir Belediyesi'nde hem de Ortahisar Belediyesi'nde yeni başkanları çok önemli görevler beklediğini ifade ederek, "Belediyecilik konusunda yüksek lisans yaptım. Bu anlamda bilgi birikimimiz var. Nasip olur da seçimi alırsak olaylara bu çerçevede bakacağız" dedi.
SİNERJİ ŞART
Şoför esnafının birçok sorunu bulunduğunu ve bunların hepsinin farkında olduğunu ifade eden Usta, "Trafik ve ulaşım bir şehirde olmazsa olmaz. Trabzon'da bu anlamda birçok düzenleme yapıldı. Şoför esnafı ile ortaklaşa çalışarak sorunları giderme noktasında birlikte hareket edeceğiz. İmar planlaması yapılırken şoför esnafı ile muhakkak elbirliği içinde olmamız gerekiyor" dedi.