Başarılı öğrenciler ödüllendirildi.
Uğur TÜTENK
Yıldızlı TOKİ İlkokulu ve Ortaokulunda 2012-2013 eğitim-öğretim sezonunda sportif faaliyetlerde başarılı olan öğrencilere Yıldızlı Belediye Başkanı Yahya Tarakçı tablet bilgisayar hediye etti.
Futbolda okullararası Trabzon birincisi olan ve Türkiye yarı finaline kadar yükselen Yıldızlı Toki İlkokul-Ortaokulu futbol takımı ile tekvandoda il birincisi olan Sude Şafakın ödüllerini Tarakçı verdi. Jimnastikte Trabzon birincisi olan Beyza Ulusoy Yağmur Öksüz ve Tuğba İpekçiye ödülleri ise Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet İlyas tarafından verildi. Yıldızlı Belediye Başkanı Yahya Tarakçı, "Başarmak sizden, ödüllendirmek bizden. Başka branşlarda da okulu temsil edip birinci olanlara ödül vermeye devam edeceğim" dedi.