Trabzonda Ramazan Bayramı etkinlikleri kapsamında şehit mezarlığı ziyaret edilerek, karanfil bırakıldı.
Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve Trabzon Emniyet Müdürü Ertan Yavaş, Sülüklü Mezarlığındaki şehitliği ziyaret etti. Ziyaret öncesi şehitlerin ruhuna Kur'an-ı Kerim okunarak dualar edildi. Daha sonra, Vali Kızılcık, Başkan Gümrükçüoğlu ve beraberindekiler, şehitlerin kabrine karanfil bıraktı. Şehit aileleriyle de yakından ilgilenen Vali Kızılcık ve Başkan Gümrükçüoğlu, onlara da karanfil verdi. Gümrükçüoğlu, mezarlık ziyaretine gelen vatandaşlara ise kolonya tutup şeker ikram etti.