Trabzon'un dünyaca ünlü Uzungöl beldesindeki ormanlık alanın açıklarına yiyecek aramak için inen iki yavru ayıdan sonra su içmek için dereye inen ceyl
Yerli ve yabancı turistlerin ilgi gösterdiği Çaykara ilçesine bağlı Uzungöl beldesi, yabani hayvanlara da ev sahipliği yapıyor. Önceki gün beldenin Gölbaşı Mahallesinde yem bulmak için mahalleye inen iki yavru ayıdan sonra su içmek için dereye inen ceylan, mahalle sakinleri tarafından görüntülendi. Ormanlık alandan dereye inen ceylan, su içtikten sonra kendini görüntülemeye çalışanları görünce koşarak ormanlık alanda gözlerden kayboldu.