Cumhurbaşkanı Abdullah Gülün onayladığı son Valiler Kararnamesi ile merkeze alınan Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Trabzon Ticaret Borsasına veda
Ziyarette, TTB Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Güngör Köleoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri bulundu.
Vali Kızılcık, ziyarette yaptığı konuşmada, yaklaşık 4 yıllık çalışma süresi içinde borsadan her alanda destek gördüğünü belirterek, Verimli bir dönem geçirdiğimize inanıyorum. Borsanın özellikle ülkemizin önemli tarımsal ihraç ürünü olan fındık sektöründeki çalışmaları ve etkinliği takdire değerdir. Bu verimli çalışmaların devamını temenni ediyorum dedi. TTB Başkanı Şükrü Güngör Köleoğlu da, Vali Dr. Kızılcıka teşekkür ederek, hizmetlerinin ve veda ziyaretinin anısına işlemeli bir vazo hediye etti.