Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.
Son olarak Üniversite Mahallesini ziyaret eden Başkan Gümrükçüoğlu, mahallede yeni yapılan camiin çay ocağında vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve isteklerini dinledi. Meclis Üyesi Seyfullah Kınalı ile Mahalle Muhtarı Ahmet Varolun da katıldığı ziyarette vatandaşların sorunlarını dinleyen ve tek tek not alan Başkan Gümrükçüoğlu, dile getirilen sorunların giderilmesi için birim müdürlerini arayarak çözümlenmesi için talimat verdi.
Başkan Gümrükçüoğlu, mahalle ziyaretlerine büyük önem verdiklerini dile getirerek, vatandaşları ziyaret edip onlarla birlikte olmak, dertlerini dinlemek ve bir çay içmek benim için dünyalara bedel. Bütün arkadaşlarımla beraber sizlerin emrinizdeyim. Üniversite Mahallesinde yapmayı planladığımız park ve dinlenme alanlarının yapım ihalelerini 2013 yılında gerçekleştirmeye gayret göstereceğiz.
Üniversite Mahallesine yapmayı planladığımız iki parkın maliyeti yaklaşık 6-7 milyon arasında. Burada yaşayan vatandaşlarımız her şeyin en iyisine ve güzeline layıktır. İmkânlarımız ölçüsünde birlik ve beraberlik içerisinde bu kente en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz diye konuştu.
Büyükşehir ile birlikte vatandaşların daha iyi hizmet alma imkânına kavuşacağını da sözlerine ekleyen Başkan Gümrükçüoğlu, Büyükşehirle birlikte her şey daha güzel olacak ifadelerini kullandı.