SON DAKİKA

Haber > Siyaset > AK Parti'ye sert sözler: Cahil bir kadro

AK Parti'ye sert sözler: Cahil bir kadro

22 Ocak 2022 Cumartesi - 09:33

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Ankara Elmadağ’da "Yolsuzluk kanallarının tümünü keseceğiz" dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, AKP iktidarına yönelik açıklamalarda bulundu. 

Elmadağ’da STK, kanaat önderleri ve basın mensuplarıyla bir araya gelen Davutoğlu'nun yolsuzluk çıkışı ise dikkat çekti.

"CAHİL BİR KADRO"

Davutoğlu, "Önce 128 milyar dolar uçtu, sonra da onu uçuran damat bakan... Şimdi geri getirmeye çalışıyorlar. Damat bakan gitti ama ekibi hala iş başında. Cahil bir kadro. Şimdi bütün bunları tarumar etmiş olabilirler. Nereden bulacağız kaynağı biliyor musunuz?  Bunların zengini zengin eden, her gün milletin kanını emen bütün yolsuzluklarının hortumunu keseceğiz. Yolsuzluk kanallarının tümünü keseceğiz" dedi.

"NEREDE AYRILDI SİZİN YOLUNUZ DİYE SORUYORLAR"

AKP'den ayrılış sürecine dair konuşan Davutoğlu, "Siyasete giren herkes mal beyanında bulunsun. 4 yıllık milletvekilliği bittiğinde bir daha bulunsun. Arada fark olmayacak. Bir devlet adamı ülkenin gençlerine baktığında kendi çocuklarıyla onlar arasında fark görmez dedim. Biz bunu dememişiz gibi bütün yakınlarını doldurdular. Bizimle birlikte liyakat gelecek. Adalet vicdan işidir, laf işi değildir" ifadelerini kullandı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

semah.
4 ay önce
Fetö ile olmak acemilik değil.Fetöye ve vatan hainlerine karşı durmak acemilik.sen varya davut.Maşasın maşa.Beş kuruş etmezsin.
K.Atamer
4 ay önce
Bizde bir deyim var;"Atın yularını kim doldurursa sahibi onu bilir."
Evet
4 ay önce
Cahil kadroları içinden ayıklıyor. İlk seninle başlamış…
Doğru söz
4 ay önce
AKP 'de Babacan ve Davutoğlu varken ülke sürün sürün sürünmüyor bir avuç KATAR'a şimdi de FETÖ destekcisi dedikleri BAE 'ne satılmıyordu. MB da ona buna peşkeş çekilmiyordu. AKP de ayıklanan temiz olanlardır. AKP de Leş kargaları egemendir.
Turgay
4 ay önce
Babacan ODTÜ mezunu , Davutoğlu Boğaziçi mezunu Tayyip belli değil daha doğrusu Marmara Üniversitesine bağlı zamanında dandikten bir okul olan Aksaray İktisadi ve Ticari ilimler akademisinden mezun olduğu iddia ediliyor. Benim yaştakiler bu okulun en düşük puanlı girişi olan bir okul olduğunu bilir. Ama oranın bile diploması yok.
Doğru söz
4 ay önce
Tesbitlerine teşekkür ve diline sağlık! Ben de o dönemlerdenim ve asla Aksaray iktusadu ve tucari ilimler akademisini düşünmedim. Çünkü ben 1% lerde idim. Oraya son sıradakiler giderdi.
Analiz
4 ay önce
Ülke nasıl yönetiliyor görmüyor musun kadronun ne önemi var

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap