SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Bomba iddia: AK Partili vekillerin yüzde 70'inin üzeri çizildi

Bomba iddia: AK Partili vekillerin yüzde 70'inin üzeri çizildi

13 Ekim 2021 Çarşamba - 10:10

Korkusuz gazetesi yazarı Ahmet Takan, bugünkü yazısında çok konuşulacak bir kulis bilgisini paylaştı. Takan, '''Tayyip Erdoğan önümüzdeki seçimde AKP milletvekillerinin yüzde 70’ini tırpanlayacak ve yeniden aday göstermeyecek'' ifadelerini kullandı.

Korkusuz yazarı Ahmet Takan, bugünkü köşe yazısında ‘AKP koridorlarından kulis notu’ diyerek AK Partili vekillerin iki büyük korku yaşadığını öne sürdü.

“İlkini biliyorsunuz zaten” diyen Takan, devamında şu ifadeleri kullandı: “AKP mebusları arasında konuşulanlara göre ‘Tayyip Erdoğan önümüzdeki seçimde AKP milletvekillerinin yüzde 70’ini tırpanlayacak ve yeniden aday göstermeyecek’…

Ahmet Takan’ın "'Tercihli oy' ile mebus seçmek ister misiniz?.." başlıklı bugünkü yazısından ilgili bölüm şöyle:

“Son bir kulis notu da AKP koridorlarından verelim:

İktidar mebusları iki büyük korkuyu birlikte yaşıyor… İlkini biliyorsunuz zaten; AKP’nin seçim kaybedeceği… İkincisi ise liste kabusu… AKP mebusları arasında konuşulanlara göre; “Tayyip Erdoğan önümüzdeki seçimde AKP milletvekillerinin yüzde 70’ini tırpanlayacak ve yeniden aday göstermeyecek"

Beğendim
0
Sevdim
1
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

alçak atda civcivler yesin
12 gün önce
bu erdoğanla alıp veremediğiniz ne dir
Doğru söz
12 gün önce
RTE sen değişme hastalığına mı tutuldun? Yoksa adam seçmek için yeterli cibiliyetin mi yok? Yoksa AKP de sağlam adam mı yok da ha bire deniyip duruyordun? Yoksa cehaleti mi uyutuyorsun?
Doğru söz
12 gün önce
Reyiz tırpanla, onlar zaten adam değiller! Müstehak onlar. Mal onlar mal. Kullan at! Bir eskimeyen yaşlanmayan saçmalamayan sensin be reyiz! Padişahım çok yaşa! Bir da Reyis'e tek adam diyenler mahkûm olmaz mı! Gel de içme. Biraz şeref sn savcı ve hakimler. Biraz olsun!
Serkan
13 gün önce
katılıyorum "Fırtına" önemli olan Cumhurbaşkanının vekillerin üstünü çizmesi değil halkın vekil olarak tayin ettiklerine artık yeter demesi. Ki onuda diyor zaten....
Fırtına
13 gün önce
Biz akp yi cizdik siz vekilleri çizseniz ne yazar

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap