SON DAKİKAHaber > Siyaset > Kılıçdaroğlu’ndan yerel seçimler öncesi dikkat çeken Erdoğan mesajı

Kılıçdaroğlu’ndan yerel seçimler öncesi dikkat çeken Erdoğan mesajı

19 Şubat 2024 Pazartesi - 09:46
Yerel seçimler öncesinde yaptığı neredeyse her konuşmasında CHP'nin eski Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu anan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Kılıçdaroğlu'ndan çok sert bir gönderme geldi.

CHP 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün CHP'lilere 'Alterrnatifsiz değilsiniz' diye seslenen AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sosyal hesabından yayınladığı mesajla cevap verdi. 

Kılıçdaroğlu'nun yaptığı paylaşım şöyle:

"Sen CHP’lilere seslenmişsin Recep Tayyip Erdoğan, ben ise; Açlık sınırının altındaki asgari ücretliye, atanamayan öğretmenlere, geçinemeyen, torununa mahçup bakan emekliye, umutsuz gençlerimize, mutsuz anne babalara, ürünü harmanda kalan çiftçimize, geçinemeyen memurumuza, işçimize esnafımıza. 85 milyon vatandaşımıza sesleniyorum; 5'li çeteler eliyle hayatınızı çalmış, ahlaksızlığı, yolsuzluğu kurumsallaştırmış, faiz lobilerine ülkeyi teslim etmiş, vatan sevgisi olmayan, iktidarını sahte ve montaj videolara borçlu olan Erdoğan’a mecbur değilsiniz! Umutsuz olmayın…”

 

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap