Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden 1461 Trabzon dün kendi evinde konuk ettiği Bayrampaşa ile 1-1 berabere kaldı.
Rakibi karşısında birçok net fırsatı değerlendiremeyen Bordo-Mavi-Beyazlı takım uzatma bölümünde bulduğu golle sahadan 1 puanla ayrıldı. 1461 Trabzon 3. dakikada Yaser ile net fırsattan yararlanamadı. İkinci yarının ilk dakikasında yediği golle 1-0 yenik duruma düşen ev sahibi ekip aradığı golü 90+4. dakikada Hasan Ahmet ile buldu. 1461 Trabzon Alihan ve Okan ile ikinci yarıda net fırsatları değerlendiremedi.
HAKEMLER: İbrahim Bülbül *, Çağlar Mehmet Uludağ *, Utku Tunavelioğlu *
1461 TRABZON: Kurtuluş **, Oktay **, Özkan **, Aytaç **, Oğulcan **, Hasan Batuhan **, Ufuk *(Dk. 46 Ali Han *), Abdulkadir *(Dk. 57 Rahman *), Savaş *(Dk. 60 Hasan Ahmet *), Okan **, Yaser **
BAYRAMPAŞA: Emrehan ***, Ersin **, Süleyman **, Evren **, İlker **, Feridun **, Furkan **(Dk. 85 Hasan Hakan ?), Uğur *(Dk. 61 Oğuz *), Recep **, Samet **(Dk. 80 İlhan *), Ümit **
GOLLER: Dk. 46 Samet (Bayrampaşa) Dk. 90+4 Hasan Ahmet (1461 Trabzon)