Samsun deplasmanından 1 puanla dönen Trabzon temsilcisinde rota Boluya döndü. Takımda hedef, play-offtan Süper Lige çıkmak.
HER PUAN ÖNEMLİ
PTT 1. Ligde Samsun deplasmanından 1 puanla dönen 1461 Trabzonda Asbaşkan Coşkun Kantekin, zorluk derecesi yüksek bir maç oynadıklarını belirterek, "Play-off yolunda kazanmamız gereken bir müsabakadan 1 puan alabildik. Ancak bu kritik dönemde alınan her puanın büyük önemi var" dedi.
HEDEF BOLU
Kantekin, "Amacımız play-off hedefimize ulaşmak. Samsun maçı artık geride kaldı. Boluspor ile kazanmamız gereken bir maç oynayacağız. Bu karşılaşmadan üç puanla ayrılmak için gerekli mücadeleyi vereceğiz. Futbola güzellik katmak adına ve misyonumuz gereği mücadelemizi sürdüreceğiz" diye konuştu.