Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Trabzon Akçaabat Futbol Kulübü Başkanı Zeki Öztürk, hedeflerinin PTT 1. Lig olduğunu söyledi.
DESTEK İSTEDİ
Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Trabzon Akçaabat Futbol Kulübü Başkanı Zeki Öztürk, hedeflerinin PTT 1. Lig olduğunu söyledi. Taraftarları pazar günü iç sahada oynayacakları Adıyamanspor maçına davet eden Öztürk, takımına destek çağrısı yaptı. Rakiplerini yenebilecek güçte olduklarını iddia eden Öztürk, geleceğe dönük pembe tablo çizdi.
SEBAT YAŞAYACAK
Öztürk, "1923 ruhunu yaşatmak istiyoruz. 1923, kulübümüzün tescil tarihidir. Biz 1923ün çocukları ve torunlarıyız. Biz 1923teki dedelerimizin, babalarımızın ruhunu bugün hayata geçirmeye çalışıyoruz. Biz Sebatımızı hiçbir zaman yok etmeyi düşünmedik. Yerine yeni bir kulüp kurup Sebatı maziye kapatma taraftarı değiliz" diye konuştu.
HEDEFİMİZ PTT 1. LİG
PTT 1. Lig hedefiyle oynayacaklarını belirten Öztürk, "Yeni sezonda bizim hedefimiz PTT 1. Lig. Amacımız Trabzonda altyapı görevi görmek. Yani bugünkü 1461in yapmaya çalışmış olduğu altyapı görevini üstlenmek. Bu sene çıkabilirsek -ki hedefimiz o bir üst gruba, İkinci Lige çıkmak- İkinci Ligden 1. Lige çıkacağız diye acelemiz yok" dedi.