Spor Toto 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Trabzon Akçaabatta Teknik Direktör Mehmet Akif Başaran ilk etap kampının verimli geçtiğini ve transfer çalışmal
Başaran, İyi bir hazırlık devresi geçirdik. 2 Ocakta başlayacak olan ikinci etap kampında daha çok hazırlık maçlarına ağırlık vereceğiz. Geçtiğimiz günlerde üç oyuncu ile anlaştık. Forvet hattına ve kenar oyuncusu arayışlarımız sürüyor. Önümüzdeki günlerde bu eksikleri de giderip zorlu ikinci yarı en iyi şekilde hazır girmek istiyoruz diye konuştu.