Spor Toto 3. Lig 1. Grupta zirve mücadelesi veren Akçaabat Trabzon, ikinci yarıya bomba gibi hazırlanıyor.
Kadrosunu yaptığı 3 takviyeyle güçlendiren Bordo-Mavi-Beyazlı ekipte transfer çalışmaları sürüyor. Trabzon Akçaabat Teknik Direktörü Ali Kemal Başaran, ikinci yarı hazırlıklarının sürdüğünü belirterek, "Ligin ikinci yarısına tempolu bir şekilde hazırlanıyoruz. Bunun yanında transfer çalışmalarımız da sürüyor. Bir iki takviye daha yaparak transferi sonlandırmayı planlıyoruz" dedi.