Spor Toto 3. Lig 3. Grupta ateş hattına gerileyen Arsinspor, son haftalarda aldığı beraberliklerle adeta 1 puana abone oldu.
Ligin 22. haftasında Kırıkhana mağlup olan Sarı-Siyahlılar Tuzla ve Menemen Belediyespor galibiyetlerinin ardından son 3 haftada 3 puan toplayabildi. Arsinspor, İstanbulspor ile 2-2, Erzincan Refahiye ile 1-1 ve son olarak Gölcük ile 0-0 berabere kalarak son 3 haftada 6 puan kaybetti.
Arsinspor Teknik Direktörü Raşit Çalık, maçı kazanacak fırsatları bulduklarını belirterek, "Her iki yarıda da pozisyon bulmamıza rağmen bunları değerlendiremedik. Girdiğimiz fırsatlarda son vuruşları yapamayarak son oynadığımız Gölcük maçından 1 puanla ayrıldık" dedi.