Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden Arsinspor deplasmanda karşı karşıya geldiği 68 Yeni Aksarayspor’u 4-1 mağlup etti.
Rakibi karşısında üstün bir oyun sergileyen Sarı-Siyahlılar her iki yarıda bulduğu gollerle sahadan üç puanla ayrılmayı başardı. 6. dakikada Rahman Buğra ile öne geçen Arsinspor, 26. dakikada Yunus ile farkı ikiye çıkardı. 72. dakikada Sarı-Siyahlı futbolcu Yunus kendi kalesine attığı golle skor 2-1’e geldi. 81. dakikada Batınay, Arsinspor’u yeniden 2 farklı üstünlüğe taşıdı. 90. dakikada Selçuk karşılaşmanın sonucunu belirledi.