Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Arsinspor, yeni sezon hazırlıklarına, Teknik Direktör Ahmet Özen yönetiminde başladı.
Kulüp Genel Sekreteri Muammer Şahin, 2014-20115 sezonu hazırlıklarına başladıklarını belirterek, "Hedefimiz, lige iyi bir hazırlık dönemi geçirerek başlamak" dedi. Teknik direktörün raporu doğrultusunda dış transferde oyuncularla iletişime geçtiklerini ifade eden Şahin, "Transferlerimizin ardından daha da güçleneceğiz. Gelecek sezon ligde oynadığı futbolla adından söz ettiren bir ekip olmak istiyoruz. Yarışa güçlü başlamak arzusundayız. Sezona hızlı bir giriş yaparak, üst sıraları zorlayacak bir ekip olmaya çalışacağız. Bu nedenle yolumuza sağlam adımlar atarak devam edeceğiz" diye konuştu.