Spor Toto 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Arsinsporda 4-1lik Keçiörengücü yenilgisinin üzüntüsü yaşanırken Teknik Direktör Raşit Çalık, ikinci yarıda is
Çalık, "İlk yarıyı önde kapattık. İkinci yarıda rakibin baskısına bir de kötü oyun eklenince sahadan farklı skorla mağlup ayrıldık. Artık bu maçı unutup önümüze bakmalıyız. Ligde kalma yolunda önümüzde uzun bir maraton var" dedi. Öte yandan Sarı-Siyahlıların transferin son gününde Gençlerbirliği A-2 kalecisi Yasin ve Tepecikspordan sol taraf oyuncusu Vedat ile anlaştığı ifade edildi.