Spor Toto 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Arsinspor, Tuzlaspor deplasmanından 3 puanla dönerek bu sezonki ilk galibiyetini almayı hedefliyor.
Kendi evinde oynadığı 3 müsabakayı kazanarak 9 puan toplayan Sarı-Siyahlılar aynı başarıyı deplasmanlarda gösteremedi. Arsinspor deplasmanlarda oynadığı maçlarda Belediye Vanspora 1-0, Yeni Diyarbakırspora ise 4-0 yenilmişti. Teknik Direktör Orhan Cinemre, iç sahada yakaladıkları başarıyı dış sahada da göstermek istediklerini söyledi.