Spor Toto 3. Lig 2. Grup ekiplerinden Arsinspor hafta sonu konuk edeceği namağlup Eyüpspor’a ilk yenilgisini tattırmak istiyor.
Sarı-Siyahlı ekibin Başkan Yardımcısı Vedat Şakar, zirvenin sabihi Eyüpspor’u yenebilecek güçte olduklarını belirtirken taraftarların zorlu müsabakada takımlarını yanlız bırakmamalarını istedi. Şakar, “6 haftadır kazanamıyoruz. Artık galibiyet özlemine son vermemiz gerekiyor. Lider Eyüspor’u hafta sonu ağırlayacağız. Ligde mağlubiyeti olmayan bir ekiple karşılaşacağız. Bizde bu sezon evimizde istediğimiz sonuçları alamıyoruz. Bu karşılaşmayı kazanıp hem üç puan hasretine son vermek hem de lideri devirmeyi planlıyoruz” diye konuştu.