Spor Toto 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Arsinsporda Genel Sekreter Muammer Şahin, bu hafta sonu sahalarında oynayacakları Kocaeli maçını kazanarak sezo
Spor Toto 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Arsinsporda Genel Sekreter Muammer Şahin, bu hafta sonu sahalarında oynayacakları Kocaeli maçını kazanarak sezona üç puanla başlayacaklarını iddia etti. Tüm Arsinlileri hafta sonu oynanacak Kocaeli maçına davet eden Şahin, "Kocaeli maçında taraftarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Bu sezon en azından play-offa kalmayı planlıyoruz. Bu doğrultuda taraftarımız önünde yeni sezona galibiyetle merhaba demeyi arzu ediyoruz" diye konuştu.