Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta deplasmanda Kırıkhanspor'a 2-0 yenilen Arsinsporda teknik patron Raşit Çalık, maça iyi başlayan tarafın kendileri olduğun
Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta deplasmanda Kırıkhanspor'a 2-0 yenilen Arsinsporda teknik patron Raşit Çalık, maça iyi başlayan tarafın kendileri olduğunu belirterek, "Beklemediğimiz bir zamanda kalemizde golü gördük. Bu dakikadan sonra demoralize olduk. İstemediğimiz bir mağlubiyet aldık. Bizim için çok önemli olan 3 puanı kaybettiğimizden dolayı üzgünüz" dedi.
Arsinspor'un kümede kalma mücadelesi verdiğine işaret eden Çalık, birlik çağrısında bulundu: "Zor bir süreçten geçiyoruz. Arsinspor'u terk eden camianın kenetlenmesi lazım. Sahipsiz bir takım kümede kalamaz. Bunun için birlik ve beraberlik duygularını geliştirmemiz lazım. El birliğiyle takımımızı üst sıralara taşımalıyız."