Spor Toto 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Arsinsporda gözler Kayseri Şeker maçına çevrildi.
Ligde 5 puan farkla Yimpaş Yozgatın önünde bulunan Sarı-Siyahlılar kendi evindeki bu müsabakayı kazanarak ligde kalma yolunda çok büyük bir avantaj yakalamak istiyor. Arsinspor Teknik Direktörü Raşit Çalık, 3 hafta kaldı. 5 puanlık bir avantajımız var. Kayseri Şekeri devirerek ligde kalma yolunda son iki haftaya önemli bir avantajla girmenin hesaplarını yapıyoruz diye konuştu.