Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü durmuyor
Düzenlenen hentbol kursuna gösterilen büyük ilgi Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Öztürkü sevindirdi
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün organize ettiği hentbol kursuna Arsin'de büyük ilgi var. İl müdürlüğü sıfırdan öğrencileri alıp hentbol sporunun ilçelerde de yaygınlaşması için önemli çalışmalar yapıyor. Vakfıkebir, Akçaabat ve Yomra'nın ardından Arsin'de öğrencilere ulaşan il müdürlüğünün kursuna sporcular büyük önem veriyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Birdal Öztürk, öğrencilerin ilgisinden son derece memnun olduklarını ifade ederek, "Arsin'de bu uygulama ilk kez yapılıyor.
Hentbol sporuna öğrencilerin bakış açısı bizleri mutlu etti. Hedefimiz ilçe sayısını daha da arttırarak daha büyük kesimlere hentbol sevgisini aşılamak" dedi. Arsin Kaymakamı Salih Altun ve Belediye Başkanı Erdem Şene kendilerine verdikleri destekten ötürü teşekkür eden Öztürk, "Özellikle ilçelerde yaptığımız çalışmalarda belediye başkanlarımız olsun, kaymakamlarımız olsun bize her türlü desteği sağlıyorlar. Sporun gelişmesine yardımcı oluyorlar. Bir kez daha hepsine teşekkür ediyorum" dedi.